Житомирянку, яка пошкодила плакат з зображенням Героя України, затримали

Правоохоронці Житомирського відділу поліції встановили та арештували особу, яка вчинила наругу над зображенням Народного героя України.

«Ця 30-річна жінка і є та невідома особа, яка наполегливо намагалась здерти плакат проекту «Обличчя миру», розміщений на зупинці громадського транспорту в обласному центрі. Якраз зараз вона дає свідчення у Житомирському відділі поліції.

Її вчинок по законодавству – дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП), а по моральним нормам – топтання на кістках загиблих учасників АТО, загиблих у 21 столітті за цілісність і незалежність своєї держави.

Поліцейські Житомирського відділу в чергове спрацювали оперативно та відповідально, аби такі дії не залишались непокараними, а яничари – невідомими» – зазначає на своїй сторінці у фейсбук начальник ГУНП Житомирської області.

Нагадаємо, що 20 лютого в 00.05 пара невідомих осіб здерла із зупинки громадського транспорту на вулиці Довженка фото соціального проекту «Обличчя миру» із зображенням захисника України, вихідця з Житомирщини Андрія Верхогляда. Факт злочину був зафіксований встановленими поряд відеокамерами.

Наразі портрет планують відновити ввечері 25 лютого силами учасників АТО й організаторів проекту.

Фото у рамках соціального проекту «Обличчя миру» розмістили на зупинках міського транспорту навесні минулого року. Фотопроект покликаний нагадати суспільству про ту ціну, яку ми платимо за наш мир та спокій. Ніхто не очікував подібного вандалізму. У соцмережах житомиряни негодують, вимагаючи Суд Лінча.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянку, яка пошкодила плакат з зображенням Героя України, затримали"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*