13 березня в спортивній залі Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи Авангард зібралися ветерани і члени їх родин а також сім’ї ВПО. В рамках Всеукраїнської програми Ти Як? Марина Чорна — спортсменка, вихованка КЗ ВО ДЮСШ імені Юлії Рябчинської провела ментальну івент-руханку.
Комунікаційна компанія Ти як? стартувала близько року тому в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.
Її мета повернути контроль над власним життям, краще зрозуміти себе та свій стан. У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com , де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-54-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-55-1024x650.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-56-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-57-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-55-3-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-56-2-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-57-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-58-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-58-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-00-1024x714.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-59-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-01-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-03-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-03-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-02-1024x715.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-05-57-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-04-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-04-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-05-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-06-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-06-08-1024x682.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
Геометричний СНІГОпарк: погодні примхи в чудернацькому Житомирі (ФОТО)
«Крим наш. Весна надії». В Житомирі відкрили виставку картин Миколи Максименка (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Ти як? В Житомирській ДЮСШ «Авангард» Марина Чорна провела івент-руханку для ветеранів (ФОТО)"