IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

У 2021 рік беремо з собою дороги та стадіон: голова Житомирської ОДА розповів про поточні проєкти

maxresdefault 777x437 - У 2021 рік беремо з собою дороги та стадіон: голова Житомирської ОДА розповів про поточні проєкти

Сьогодні, 22 грудня, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко розповів про результати «Великого будівництва» на Житомирщині. 

Зокрема стадіон «Полісся» таки не введуть в експлуатацію до кінця 2020 року, як це обіцяв голова ОДА на звіті з нагоди річниці на посаді.

«Табло вже змонтоване, готуємо документи для ДАБІ. На жаль, не встигли ми до кінця року, але подаємо документи по стадіону Полісся, а так роботи вже завершені», — пояснив Віталій Бунечко й пообіцяв наступного року відкрити домашній стадіон. — Сім приймальних відділень, які будуються в наших опорних лікарнях, будуються дуже швидкими темпами. До нового року залишилося обмаль часу, але ми маємо величезну надію, що максимально добудуємо. Учора в нас відбулась селекторна нарада з Президентом. На приймальні відділення розподілена державна субвенція у розмірі більше 40 млн на закупку обладнання, щоб облаштувати ці приймальні відділення. 24 амбулаторії будуємо й добудовуємо по всій Житомирщині, виправляємо ті помилки, які на жаль були допущені попередніми підрядниками. Немає критичних амбулаторій, незабаром всі будуть введені в експлуатацію«, — зазначив голова ОДА.

0d28546a b698 4121 b441 705223976fbc e1608633071925 - У 2021 рік беремо з собою дороги та стадіон: голова Житомирської ОДА розповів про поточні проєкти

Проте й з дорогами в області не все так «гладко». Віталій Бунечко повідомив, що до кінця поточного року таки не встигнуть відремонтувати сполучення Брусилів-Дубрівка, що в Баранівському районі.

«Тільки одну дорогу ми не встигнемо в цьому році добудувати — це Брусилів-Дубрівка, яка в Баранівському районі. На жаль, нас затягнув в такі, як я кажу „блудняки“, антимонопольний комітет. Тендер розіграли ще у вересні, а потім почалися чудеса.

І тільки в листопаді почали роботи. Це єдиний об’єкт „Великого будівництва“, який у цьому році не буде завершений», — зазначив очільник облдержадміністрації.

Screenshot 6 1 777x437 1 - У 2021 рік беремо з собою дороги та стадіон: голова Житомирської ОДА розповів про поточні проєкти

Він також розповів, що загалом на Житомирщині завдяки цьому проєкту відремонтовано вже 134 км доріг, проте у Житомирі на вул. Бердичівській й вул. Київській в цьому році навряд чи виправлять недоліки після капремонту.

«Чи закінчать цього року, я не готовий сказати. Дуже багато залежить від погодних умов й від підрядної організації. Однозначно будуть виправляти недоліки, проте чи встигнуть до кінця року… На жаль, підрядна організація, яка будувала, не змогла дати ту якість, за яку ми боремося. Це взагалі недопустимо, в тому числі й на вулиці Бердичівській», — сказав Бунечко.Будьте першим, хто прокоментував "У 2021 рік беремо з собою дороги та стадіон: голова Житомирської ОДА розповів про поточні проєкти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*