У 2022 році на допомогу військовим з бюджету Житомира виділили 541 млн. грн

Протягом 2022 року з бюджету Житомира було виділено 541 млн. грн. Також було передано чимало тонн гуманітарної допомоги, техніки та обладнання. 

Про це йшлося сьогодні, 23 лютого, під час сесії міської ради. 

За словами міського голови Сергія Сухомлина, військові потребують допомоги та підтримки, у тому числі, від міста:

«У нас постійно йдуть листи від військових частин, звертаються за допомогою. Я вмикав депутатам голосові, які приходять від командирів частин, від комбатів, від ротних. Вони звертаються за тим, що не можуть закупити в Міноборони, і це про життя наших хлопців в першу чергу».

Крім цього, за минулий рік було виділено чимало на субвенції військовим частинам, компенсацію на житло, а також компенсацію на послуги соціального захисту та охорони здоров’я для військових. 

«За 2022 рік з місцевого бюджету використано 541 млн. грн. Прямі субвенції військовим частинам – 115 млн. грн. Передано майна на 15 млн. грн. Компенсація на житло – 100 млн. грн. Передано понад 90 автомобілів, передано благодійної допомоги на понад 160 тонн. Передано 120 генераторів та 7 теплових гармат. Ми на цьому не зупиняємося і рухаємося далі. Ми закладаємо також кошти на придбання майна для військових», – пояснила заступниця міського голови Світлана Ольшанська. 

Цього року міська рада планує виділити близько 120 млн. грн прямих субвенцій військовим частинам. 

Нагадаємо, 10 авто для ЗСУ, аукціон картин та об’єднання заради перемоги: історія житомирських волонтерів «РобоКот» (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "У 2022 році на допомогу військовим з бюджету Житомира виділили 541 млн. грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*