Блекаут не вдався, тож російські терористи планують бити по іншим об`єктам критичної інфрастурктури

Оскільки окупантам не вдалося створити в Україні блекаут, вони готують удари по інших об’єктах. Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Щодо масованих обстрілів енергетичної інфраструктури, то українська енергетика вже адаптувалася до такого протистояння з ворогом, швидко мобілізуючи бригади та відновлюючи пошкодження. Світловий день стає довшим, а енергоспоживання менше. Цілей не досягнуто, тому можливе зменшення атак по об’єктах енергетичної інфраструктури»,

– зазначив Ігнат.

Відтепер рашисти можуть завдавати ракетних ударів по транспортній інфраструктурі або гідротехнічних спорудах.

«Повітряним силам слід посилюватись і чекати якнайшвидшого повернення наших воїнів із навчань. А разом з ними і прибуття засобів ППО/ПРО, таких як ЗРК SAMP/T та Patriot. Це саме те, що нам потрібно проти балістики та окремих видів крилатих ракет, таких як Х-22»,

– наголосив речник командування.

Окрім того, за слова Юрія Ігната, росіяни не будуть масово застосовувати авіацію 24 лютого у річницю початку війни. А закиди щодо сотень літаків не більше, аніж фейк. Однак це не означає, що рашисти просто затихнуть. Найшвидше, 23-24 лютого можливі нестандартні дії ворога, як от кілька хвиль ракетних атак.

Будьте першим, хто прокоментував "Блекаут не вдався, тож російські терористи планують бити по іншим об`єктам критичної інфрастурктури"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*