Увечері 7 березня правоохоронці зупинили на одній із вулиць Звягеля підозрюваного у оборутках з наркотичними речовинами. При поверхневій перевірці у 25-річного чоловіка вилучили пакунок із психотропами.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/640870002496c151499586.jpg)
Відтак згодом правоохоронцями було здійснено огляд місця проживання молодика, де було виявлено електронні ваги, різний посуд та пристосування для виготовлення наркотичних засобів.
За словами підозрюваного міні-лабораторію він облаштував для власних потреб.
Наразі усі виявлені знахідки направлено на експертне дослідження.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) КК України. Нині тривають перевірки щодо причетності чоловіка до поширення наркотиків.
Поки ж молодику загрожує покарання від штрафу й до 3-річного обмеження волі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/64086a0c694dc195597366.jpg)
Нагадаємо також, що у Бердичеві правоохоронці вилучили у закладчика 75 доз психотропу.
Будьте першим, хто прокоментував "У багатоповерхівці на Звягельщині правоохоронці виявили нарколабораторію"