Житомирян запрошують на медіа дискусію «Тарас Шевченко – self-made man. Минуле і сучасність»

9 березня о 14:00 у прямому ефірі телеканалу СК1 відбудеться панельна дискусія «Тарас Шевченко – self-made man. Минуле і сучасність». Учасниками обговорень стануть експерти, знавці та дослідники життєвого і творчого шляху видатного українця.

Упродовж панельної дискусії глядачі матимуть змогу поставити запитання експертам. Для цього потрібно буде залишити коментар до прямого ефіру на сторінці Facebook управління культури Житомирської міської ради.

В рамках заходу глядачів ознайомлять з цікавими фактами біографії та творчості Тараса Григоровича викладачі Житомирського державного університету імені Івана Франка — Вікторія Венгерська, Марина Франчук, Ольга Білобровець, Катерина Яриновська та Вінницького державного педагогічного університету Ольга Коляструк.

Окрім того, старший науковий співробітник Національного музею Тараса Шевченка Анастасія Морозова проведе для глядачів віртуальну екскурсію. А відомий художник, ілюстратор і дизайнер Андрій Єрмоленко поділиться власним досвідом переосмислення і осучаснення образу поета. Нагадаємо, саме Андрій Єрмоленко є автором нашивок для сотень Євромайдану і воїнів АТО (зокрема, “Укроп”) та серії неофіційних логотипів для найбільших міст України,

А на завершення панельної дискусії, її учасники та глядачі почують цікаву історію створення пісні «Встань, Господи!» від відомого вокального дуету «ТЕЛЬНЮК: Сестри».

Доєднатися до перегляду та обговорення кожен охочий зможе, відсканувавши QR-код на афіші.

Нагадаємо також, що завтра мешканців Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі виконавців художнього слова «Єднаймо Україну Тарасовим словом».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на медіа дискусію «Тарас Шевченко – self-made man. Минуле і сучасність»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*