У Бердичеві безпритульна собака пошматувала дитину

Відповідну інформацію оприлюднила користувачка мережі Марія Кушнерук на сторінці пабліка “Підслухано у Бердичеві” у соціальній мережі Facebook.

За словами жінки відомо, що вчора, 11-го липня, на одному із стадіонів міста Бердичева безпритульна собака напала на 9-річну дівчинку. Це сталося у момент, коли дитина намагалася заскочити до пісочниці. Тварина почала хапати дівчинку за куртку, а дитині не залишалося нічого, окрім того, щоб скрутитися калачиком, накритися верхнім одягом разом із головою та кликати на допомогу.

У цей самий момент на стадіоні перебували інші дорослі, тренер та охоронник, та жоден з них ніяким чином не відреагував на те, що сталося.

На запитання мами: “Чому??? Ніхто не допоміг дитині?” Відповідь вбила: «Вони гралися, звідки ми знали, треба було підійти сказати!»

Також зі слів авторки допису відомо, що на допомогу дівчинці прийшли чужі діти, які гралися в іншому кінці стадіону. Побачивши цю ситуацію, вони одразу зрозуміли, що сталося та намагалися відігнати собаку, тим самим врятувати дівчинку.

“Дитина встала, але невстигши навіть обтрусити лице від піску, змушена була тікати від собаки знову. Собака вискакувала їй на плечі, вхопила зубами куртку, в якій зараз безліч дірок від її зубів. Дитина бігла через весь стадіон до виходу,потім по лавках наверх, бо собака періодично хапала куртку, а всі дорослі просто!!! спостерігали, НІХТО НЕ ДОПОМІГ!!! Дома істерика, страх в очах, “Як я буду ходити по вулиці?” Хоча дитина любить тварин і ніколи їх не боялася.”, – пише авторка публікації.

Отримати адекватні пояснення охоронника також не вдалося. Він впевнений, що у ситуації винна сама дитина та наголошували на тому, що охорона не зобов’язана ловити собак, які постійно знаходяться на території стадіону, де дітям не місце.

“Шановне керівництво ДЮСШ, я закликаю Вас прийняти міри, щодо собак на стадіоні і провести детальний інструктаж з охоронцями і тренерами, щодо безпеки на стадіоні, БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!! насамперед!”, – йдеться у тексті допису.

А ми нагадаємо, що як у Бердичеві підтвердили сказ у домашнього собаки.

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві безпритульна собака пошматувала дитину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*