28 листопада близько 14.00 на одній із вулиць Бердичева правоохоронці помітили хлопця, який копирсався в землі. Така поведінка у холодну пору викликала обґрунтовані підозри. Відтак правоохоронці вирішили перевірити парубка.
У результаті поверхневого огляду, патрульні вилучили у 22-річного містянина 7 поліетиленових згортків із порошком, ймовірно, амфетаміном. Молодик визнав, що займався розповсюдженням наркотичних засобів та показав місця, де саме залишав закладки. Правоохоронці виявили майже десяток таких сховків.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/6385c6532f617544714042.jpg)
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Наразі правоохоронці з’ясовують шляхи надходження наркотиків до розповсюджувача та інші обставини.
А юному наркозакладчику тепер загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.
Нагадаємо також, що житомирські правоохоронці затримали членів наркоугрупування, що виготовляли та збували в області амфетамін.
Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві правоохоронці упіймали чергового наркозакладчика"