У білорусі розпочалися військові навчання «Бойове братерство – 2023»: в Україні посилено охорону кордону

У білорусі розпочалися військові навчання «Бойове братерство – 2023»: в Україні посилено охорону кордону

Сьогодні, 1 вересня, у білорусі розпочалися шестиденні військові навчання Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ). Для участі в них у країну приїхали військові Таджикистану та Киргизстану, а вранці 29 серпня прибув і черговий російський ешелон збройних сил рф. Триватиме чергове брязкання зброєю у сусіідній країні до 6 вересня.

Враховуючи можливі провокації, українські Захисники посилили оборону державного кордону України. Про це повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

«Щодо навчань «Бойове братерство – 2023», які сьогодні стартували у Білорусі та триватимуть до 6 вересня. За військовою наукою ми завжди адекватно реагуємо на будь-які зміни в оперативній бойовій обстановці. Це проста, але дуже потрібна військова робота.

Для нас будь-які дії з боку ворога, зокрема проведення навчань на їхній території, – це певний аспект підвищення небезпеки.

Звісно, ми реагуємо. Командувачам, командирам поставлено чіткі завдання щодо підсилення оборони державного кордону України та підсилення пильності на всіх бойових позиціях. Ми свідомі того, що від ворога можна очікувати будь-чого. Але він має розуміти, що ми завжди готові до відповідного реагування»,

– зазначив Наєв.

Нагадаємо також, що днями на білорусько-українському кордоні вибухнули декілька протитанкових мін.

Будьте першим, хто прокоментував "У білорусі розпочалися військові навчання «Бойове братерство – 2023»: в Україні посилено охорону кордону"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*