Сьогодні в українських школярів та студентів розпочався новий навчальний рік в умовах війни

Сьогодні в українських школярів та студентів розпочався новий навчальний рік в умовах війни

В перший день осені українські школярики та студенти знову сіли за парти. Розпочався новий навчальний рік. Другий рік поспіль українські діти та молодь здобувають знання під завивання сирен та звуки вибухів. Другий рік молоде покоління навчається в умовах війни. І дай Боже, щоб наступний вересень усі діти сіли за парти під мирним небом незалежної України! Дай Боже, щоб молоде покоління спілкувалося не про види мін та ракети, які щодня пролітають над їх головами, а на свої дитячі теми, про любов та дружбу, про уроки і домашнє завдання, про мрії та життєві цілі.

“Початок ще одного навчального року в умовах повномасштабного російського вторгнення. Школярі та вчителі змушені підлаштовуватися до цих реалій. Але головне, що наші діти будуть навчатися. А наші вихователі, вчителі та викладачі – будуть навчати. Бо знання та культура – це те, що відрізняє нас від ворога. Це ті стовпи, на яких тримається сьогоднішній фронт і будуватиметься майбутнє нашої країни”,

– привітав молоде покоління Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

Будьте першим, хто прокоментував "Сьогодні в українських школярів та студентів розпочався новий навчальний рік в умовах війни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*