12 серпня за допомогою до правоохоронців звернулася 69-річна киянка. Пенсіонерка розповіла, що за час її кількатижневої відсутності у дачному будинку, що у с. Кочереві, з гаражного приміщення зникли вартісні електроінструменти та мопед «Honda». Загалом, за словами заявниці, сума збитку перевищувала 11 тисяч гривень.
В результаті слідчих дій, правоохорронці з`ясували, що обікрали гараж пенсіонерки двоє місцевих жителів, 38 та 35 років. Товариші знали, що господині немає вдома, тож після спільного чаркування вирішили забрати все цінне, що було в гаражі.
Викрадене майно чоловіки спочатку сховали у подвір’ї знайомого, видаючи за своє. Трохи пізніше чужий мопед дали в користування односельцю.
Місцезнаходження усіх викрадених речей правоохоронцям вдалося встановити. Вилучили їх вже у нових власників.
За вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 КК України (Крадіжка) та ч. 2 ст. 289 КК України (Незаконне заволодіння транспортним засобом).
Тепер спритним односельцям загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/64f09350e5281185853939-1.jpg)
Нагадаємо також, що на Звягельщині неповнолітній парубок, допомогаючи сусіду по господарству, обікрав його.
Будьте першим, хто прокоментував "На Радомишльщині двоє односельців обікрали гараж дачниці, доки та була у місті"