Житомирян запрошують взяти участь у Стратегічній сесії з розробки концепції розвитку велосипедної інфраструктури

Житомирян запрошують взяти участь у Стратегічній сесії з розробки концепції розвитку велосипедної інфраструктури

2 вересня у Житомирі пройде Стратегічна сесія з розробки концепції розвитку велосипедної інфраструктури у громаді. Захід відбудеться за підтримки німецько-швейцарського проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

Розвинена велосипедна інфраструктура є ознакою комфортного міста та важливим стратегічним кроком міста на шляху до створення безпечних умов для всіх учасників і учасниць дорожнього руху.

Під керівництвом досвідчених експертів з питань мобільності проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» представники ключових підрозділів Житомирської міської ради, велосипедних організацій, освітніх закладів та містяни працюватимуть над основними викликами розвитку велосипедного руху, а напрацювання стануть основою майбутньої концепції розвитку велосипедної інфраструктури Житомирської міської територіальної громади,”

– йдеться у повідомленні.

Захід відбудеться за адресою: вул. Михайлівська, 20, м. Житомир (City Restobar), 2-й поверх. Початок реєстрації об 11.45

Детальнішу інформацію щодо реєстрації та інших питань можна уточнити за телефоном: (098) 472-94-28 або zt_transport@ukr.net; або у координатора проєкту від GIZ Ірини Мілаш: (097) 758-32-44, iryna.milash@giz.de

Реєстраційну форму всі охочі доєднатись можуть попередньо заповнити за посиланням.

Нагадаємо також, що Максим Дєньгін проїхав велосипедом 1000 км, щоб зібрати кошти для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують взяти участь у Стратегічній сесії з розробки концепції розвитку велосипедної інфраструктури"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*