9 січня у боях під Бахмутом загинув ще один Герой з Житомира – улюблений вчитель дітлахів, талановитий танцюрист, людина-позитив Кондратюк Микола Павлович.
До війни чоловік працював вчителем фізичного виховання у 23 ліцеї ім. М. Очерета.
“Завжди усміхнений, на позитиві… «вчитель-обіймашка», адже з ним обожнювали обійматись як учні, так і батьки. Професіонал своєї справи, він завжди завзято брався за творчі проєкти та постановки. Його уроки ритміки та крутезні руханки бадьорили всіх і кожного”,
– відкликаються про загиблого у ліцеї.
Усе своє життя чоловік присвятив танцювальному мистецтву. Після закінчення Національного агроекологічного університету, залишився там викладати. Згодом став навчати культури танців та фізичного розвитку школярів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-11_17-46-11.jpg)
Вічна пам’ять! Не забудемо! Не пробачимо!
Нагадаємо також, що у боях на Донеччині загинув відомий волейболіст та тренер з Житомирщини Василь Бердичевський.
Будьте першим, хто прокоментував "У боях під Бахмутом загинув Захисник із Житомира"