В Житомирі відзначили 116 річницю від дня народження Сергія Корольова (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні виповнюється 116 років від дня народження Сергія Павловича Корольова. З цієї нагоди представники житомирської культури, науки і прийшли до пам’ятника Корольову та Житомирського національного музею космонавтики аби вшанувати його пам’ять.

«Сергій Павлович є однією з найвеличніших особистостей 20 століття в області космічного ракетобудування та ключовою фігурою в освоєнні людиною космосу. Але до цього Корольову довелося пережити репресії, ув’язнення та жорстокі катування. Та все ж «білих плям» у його біографії ще достатньо. Лише через десятки років Сергій Корольов отримав заслужену славу і повагу суспільства. І нехай російська пропаганда називає його «российским ученым», він був та завжди залишатиметься справжнім українцем – батьком української космонавтики», — розповідає ОВА Віталій Бунечко.

«Пишаємось, що маємо такого земляка. російська імперія намагається привласнити таких видатних постатей як Корольов, приватизувати історію. Але він був і назавжди залишатиметься справжнім житомирянином, українцем, надбанням нашої нації», — також поділився своїми думками Сергій Сухомлин, житомирський міський голова.

Сергій Павлович Корольов — українець, що став першим головним конструктором ракетно-космічних систем. Житомирянин Сергій Павлович Корольов створив перший штучний супутник Землі, зробив можливим перший політ людини в космос, перший вихід космонавта у відкритий космос і багато іншого.

У боях під Бахмутом загинув Захисник із Житомира

Увага! У Житомирі розпочато видачу благодійної допомоги для ВПО

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відзначили 116 річницю від дня народження Сергія Корольова (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*