У Британії путіна закидали яйцями (ФОТО)

На знак протесту проти війни, яку розв’язав путін в Україні, в англійському селі Белл-Енд, що в графстві Вустершир, місцеві активісти встановили пам’ятник диктатору кремля з натяком на його прізвисько, яке ще 2014 року йому дали українські футбольні фанати.

Золотистого кольору статуя з головою у вигляді пеніса має назву Bellend of the Year, де слово Bellend обігрує назву села і є співзвучним до англійського виразу «голівка члена».

«Мені потрібно було відзначити когось нагородою “Bellend of the Year”, і я подумав, що є одна людина, яка цього року всюди вважається bellend – і це путін», – пояснив встановлення статуї організатор акції, який побажав залишитися неназваним.

За його словами, разом з однодумцями він планує створити та продавати мініатюрні копії цієї статуї, щоб зібрати кошти для допомоги українським біженцям у Британії.

Статую було встановлено у четвер, 15 грудня. Під час відкриття цієї скульптурної композиції російського президента, який у цьому образі точно відповідав своєму прізвиську «Х*йло», можна було закидати яйцями, і люди охоче і з задоволенням це робили.

Нагадаємо, Британія готується передати Україні військові кораблі.

Будьте першим, хто прокоментував "У Британії путіна закидали яйцями (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*