путін приїде до білорусі: аналітики ISW розповіли про причину його візиту

путін приїде до білорусі 19 грудня. Під час свого візиту він зустрінеться з лукашенком.

На думку фахівців з Інституту з вивчення війни, путін вирушить до білорусі не просто так. Він намагатиметься тиснути на лукашенка, щоб він пішов на поступки російсько-білоруської інтеграції.

Як зазначають укладачі звіту, востаннє путін зустрічався з лукашенком у мінську ще у 2019 році. Цього разу диктатор з кремля летить, щоб обговорити питання російсько-білоруської інтеграції, неуточнені військово-політичні питання, а також реалізацію союзних програм.

Нагадаємо, що союзна держава – це наднаціональна угода, яку уклали у 1997 році. Її мета – федеративна інтеграція росії та білорусі у рамках спільної структури. росії цей процес вигідний, адже дозволяє встановлювати контроль над білоруссю та ручним президентом лукашенком.

Аналітики зауважили, що лукашенко уже займається створенням інформаційних умов. Їхня мета – відхилити російські інтеграційні вимоги. Додамо, що відповідні дії самопроголошений президент робить ось уже кілька десятиліть.

Лукашенко чітко підкреслив, що «ніхто, крім нас, не керує білоруссю». 

Також аналітики не виключають того факту, що візит путіна до білорусі пов’язаний з прагненням відновити наступ взимку 2023 року. Мовиться про просування військ на Північ, зокрема – на Київ.

Нагадаємо, лукашенко зустрівся з шойгу: деталі.

Будьте першим, хто прокоментував "путін приїде до білорусі: аналітики ISW розповіли про причину його візиту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*