Українців закликають підписати петицію щодо виключення рф зі складу ООН та Радбезу

На change.org з`явилася петиція про виключення рф зі складу ООН. Для подальшого її розгляду потрібно 300 тисяч підписів. Наразі петицію за вигнання росії з ООН і РадБезу вже підтримали понад 215 тисяч людей.

Нам випав історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню Російської Федерації у складі ООН. Право на вето – не може бути правом на вбивство!

– заявляють ініціатори петиції – організація Civic Hub.

Зазначимо, що свого чапсу росія не пройшла процедуру вступу в ООН, тож відповідно до ст.4 Статуту ООН по суті не є ні частиною Ради Безпеки, ані членом ООН. Окрім того, відповідно до статті 23 Статуту ООН, Росія не є постійним членом Ради Безпеки ООН. Адже у Статуті ООН сказано, Росія взагалі не згадується, мова йде лише про Радянський Союз, якого в реальності давно не існує.

Ми просимо Антоніу Гутерреша та ООН надати документи, які засвідчують підстави членства Російської Федерації в ООН. У разі відсутності таких документів – ми вимагаємо припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН. Двері ООН для Російської Федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, Російська Федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбиві держави можуть стати членами ООН. Такий курс дій позбавить Росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародному співтоваристві“,

– йдеться у тексті петиції.

На появу вказаної петиції вже відреагували у Конгресі США. Так, за інформацією Foreign Policy, двоє американських законодавців-очільників незалежної урядової організації з прав людини, представили резолюцію, яка закликає президента Джо Байдена вивести росію із Ради Безпеки ООН. Окрім того, Двопартійна Гельсінська комісія пропонує Конгресу визнати, що війна росії порушила цілі та принципи ООН, і просить уряд США вжити заходів для обмеження її прав в ООН.

Нагадаємо, що нещодавно у США заговорили про реформацію ООН.

Будьте першим, хто прокоментував "Українців закликають підписати петицію щодо виключення рф зі складу ООН та Радбезу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*