Юних мандрівників з Кодні знайшли у Черняхові: хлопці хотіли подорожувати далі «попутками» і ночували в копиці сіна

Зображення: фотосток Unsplash

Правоохоронці розшукали двох дітей з села Кодні Житомирського району, які 14 листопада пішли з дому до школи та не повернулися. Це двоє братів: Родіон і Дмитро Ніконенки 13 і 11 років.

Їх знайшли ввечері 15 листопада на автозаправці неподалік селища міського типу Черняхова. Братів доставили до відділку поліції, де ті розповіли, що хотіли подорожувати далі та намагалися зупинити попутний транспорт. А минулу ніч провели під Житомиром, заночувавши у копиці сіна. Хлопців передали батькам

Хлопчики виховуються у благополучній родині та живуть у належних умовах. Вони навчаються у місцевій школі і, за зібраними свідченнями, не мали конфліктів ні з дорослими, ні з однолітками, – розповіла начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук. – Однак вони схильні до «мандрів» і робили це вже неодноразово, відправляючись у подорожі навколишніми селами і навіть до сусідніх районів області.

Будьте першим, хто прокоментував "Юних мандрівників з Кодні знайшли у Черняхові: хлопці хотіли подорожувати далі «попутками» і ночували в копиці сіна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*