INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

У дев`яти школах Житомира вже з`явились “електронні журнали”

elektronni zhurnaly 777x437 - У дев`яти школах Житомира вже з`явились "електронні журнали"

У рамках української платформи “Єдина школа” вже до кінця поточного року житомирські заклади освіти планують перейти на електронний документообіг.

Таку інформацію оголосили на офіційній презентації системи для керівництва житомирських шкіл, – передає ЖитомирІнфо.

До кінця 2020 року школярі та їх батьки матимуть електронні щоденники із розкладом уроків, а вчителі та адміністрація – електронні журнали.

У минулому, 2019 році, за вказаною системою почали працювати вже дев`ять навчальних закладів обласного центру: ЖЕЛ №24, гімназія №3, міський колегіум, ЗОШ №15, ЗОШ №5, ЗОШ №7, ліцей №25, ЗОШ №26, ЗОШ №6. Вони першими підключилися до “Єдиної української школи” та відпрацювали на безкоштовній тестовій платформі весь перший семестр. У другій половині навчального року послуги системи оплатила міськрада.

“Вже до Нового року планується перевести на електронний документобіг всі школи в місті, особливо це є потрібним в умовах теперішнього складного періоду пандемії. Робота в такому режимі надасть більшу кількість можливостей для комунікацій та ведення обліку.”, – розповів очільник проєкту Олексій Кошовець.

Також керівник додав, що вартість вказаної системи 280 грн на рік з одного школяра, але за домовленістю було вирішено знизити ціну на 50%, тобто до 140 гривень. 

На сайті Міністерства освіти і науки відзначають, що платформа допоможе забезпечити захист інформації та персональних даних, адже вона відповідає всім вимогам законодавства та оснащена безперервною технічною підтримкою.

Нагадаємо, що у Житомирі діти-пільговикі матимуть право на безкоштовне ПЛР-тестування коронавірусу.Будьте першим, хто прокоментував "У дев`яти школах Житомира вже з`явились “електронні журнали”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*