INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

У Житомирі діти-пільговикі матимуть право на безкоштовне ПЛР-тестування коронавірусу

img1600243533 2 777x437 - У Житомирі діти-пільговикі матимуть право на безкоштовне ПЛР-тестування коронавірусу

Житомирський виконком підтримав рішення щодо безкоштовного проведення ПЛР-діагностики на covid-19 для окремих категорій пацієнтів Дитячої лікарні імені В.Й. Башека.

Згідно з рішенням, яке підтримала більшість присутніх на засіданні виконавчого комітету, безоплатні обстеження будуть надаватися тим діткам, котрі лікуються в стаціонарі медичного закладу, а також тим, яких госпіталізують за направленням лікаря, діткам-сиротам та маленьким пацієнтам, які позбавлені батьківського піклування, діткам-інвалідам, але виключно за направленням лікаря.

Також до цього списку вирішили додати дітей та дорослих, які планують брати участь в культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходах, де наявність від`ємного ПЛР-тестування є обов`язковою. 

Відзначається, що виконком вирішив надати дозвіл комунальному підприємству “Дитяча лікарня імені В.Й. Башека” Житомирської міськради на проведення  платного тестування за ПЛР-діагностикою й іншим особам, які виявлять бажання його зробити.

Нагадаємо, скільки коштує та де пройти ПЛР та ІФА-тестування в Бердичеві.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі діти-пільговикі матимуть право на безкоштовне ПЛР-тестування коронавірусу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*