У дивані ексзаступника міністра оборони України знайшли майже мільйон доларів (ВІДЕО)

В рамках розслідування про шахрайство на закупівлях бронежилетів у серпні 2022 року правоохоронці провели санкціоновані обшуки в оселях начальника департаменту держзакупівель МОУ Богдана Хмельницького та ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка. Тоді вперше з`явилася інформація про знайдений в дивані одного з фігурантів справи мільйон доларів.

Однак тоді чутки приписали виявлені гроші Хмельницькому, що правоохоронці в совю чергу спростували.

Сьогодні, 2 лютого, в мережу потрапила відеозйомка цього обшуку. З`ясувалося, що ховав мільйон доларів у власному дивані таки заступник міністра оборони Олександра Миронюка. Більше того, загалом з оселі посадовця вилучили 17 мільйонів 78 тисяч гривень, 400 тисяч 100 доларів та 100 тисяч 380 євро.

Цікаво, що за інформацією видання Українська правда, відразу після обшуків Миронюк надав суду нотаріально завірену заяву, що знайдені у дивані гроші були не його. Нібито ці кошти попередньо позичені у 86-річної жительки Харкова Елеонори Думіньш, яка за дивним збігом обставин є родичкою засновників харківського “ХАДО-холдінгу”, який займається виробництвом гвинтівок.

В результаті 8 грудня 2022 року Печерський суд зобов’язав поліцію невідкладно повернути Миронюку його мільйони.

Нагадаємо також, що вчора СБУ прийшла з обшуками до Коломойського та Авакова.

Будьте першим, хто прокоментував "У дивані ексзаступника міністра оборони України знайшли майже мільйон доларів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*