У Глибочиці виявили мішок із закатованим собакою: справу розслідуватиме поліція

У Глибочиці неподалік свого дому місцева мешканка знайшла мішок із травмованою собакою всередині. Характер травмувань на тілі тварини свідчив про те, що перед загибеллю над собакою знущалися.

Я вже прийшла, розрізала цього мішка, а воно скавчить бідне. На голові були крововиливи. Мішок у крові. Видно, що хтось по голові дав. Він дуже мучився, я його стряхнула з цього мішка – більше боялася, бо не знала, як собака попав у цей мішок“,

– розповіла журналістам жінка.

Ситуацію, що склалася жінка зняла на відео та розповсюдила з рідними у соцмережах. На ситуацію швидко відреагували зооволонтери. Однак до того часу тварина померла.

Згодом з`ясувалося, що замість того, аби усипити, тварину вдарили по голові молотком, зав`язали та викинули як непотріб. І це при тому, що пес Чіп прожив у родині понад 18 років.

Зооволонтери подали заяву до поліції. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження.

Відомо, що останні дні тварина доживала в Глибочиці у пенсіонерів Андрощуків. Перед тим собака мешкав у їхніх дітей. Наразі усі члени родини свою провину заперечують, наполягаючи, що не помітили коли і куди зник пес. та повсякчас плутаючись у показаннях.

Нагадаємо також, що у Житомирі нетверезі власники викинули цуценя з вікна багатоповерхівки, тварина померла.

Будьте першим, хто прокоментував "У Глибочиці виявили мішок із закатованим собакою: справу розслідуватиме поліція"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*