Юлія Солоха півроку тому разом з родиною переїхала у містечко Хорошів на Житомирщині. Спочатку оселилися у родичів, а нині облаштовують побут в будинку, який надала селищна рада. До того проживали на Херсонщині, їх населений пункт в Каховському районі і досі знаходиться в тимчасовій окупації.
Днями у громаді провели благодійний ярмарок, аби зібрати кошти на допомогу постраждалим від підриву Каховської ГЕС, до участі в якому долучилася і Юлія Солоха.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/354029993_908526316877320_1246483689693659777_n-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353999072_998068311363439_5394522385072760385_n-1024x683.jpg)
«Після переїзду намагаюся бути корисною на новому місці. Мій чоловік несе службу в ЗСУ, а я ходила плести маскувальні сітки у будинок культури разом з іншими волонтерами, готувати домашні страви, приєднуюся до ініціатив Молодіжної ради Хорошева, – говорить Юлія Солоха. – Після тієї трагедії, що сталася на півдні країни 6 червня, десятки сіл опинилися в зоні лиха – затоплені будинки, господарства. Тисячі людей лишилися всього, що мали, тож маємо активізуватися і допомогти їм. Сьогодні бачимо, що у світі досі не можуть зробити однозначні і єдино правильні висновки щодо справжніх винуватців трагедії, не поспішають нам надсилати допомогу, тому маємо об’єднуватися самі та підтримувати своїх співвітчизників. Приклад згуртованості ми демонстрували вже багато разів і тепер нікого не залишимо в біді. Наш будинок на Херсонщині знаходиться вище від місця вибуху, але там люди взагалі лишилися без води».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353966426_188661454159839_5815580931882701926_n-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353951170_631295155720158_5637351358812884957_n-1024x683.jpg)
Благодійний ярмарок у Хорошеві вдалося підготувати буквально за кілька днів, каже одна з організаторок Ольга Сокирко. Разом з іншими небайдужими представницями громади – Настасією Кузьменко, Анною Желізко та Оленою Ковальчук, анонсували його в соцмережах та закликали інших приєднуватися.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353943981_992221978445632_5828696056749118205_n-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353943981_178444251591872_6981314400333248154_n-1024x682.jpg)
Програма заходу, що проходив у будинку культури 11 червня, включала безпосередньо ярмарок (продаж прикрас, солодощів, випічки, кондитерських виробів), благодійну лотерею, а також розваги для дітей (майстер-класи, аніматори, аквагрим, солодка вата).
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353922845_755854193008584_2658753011571766808_n-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/349035494_624167836347053_3584388816655651989_n-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/348883482_269778012233982_2169479062031907417_n-682x1024.jpg)
Зокрема, для цього із Житомира безкоштовно завітали аніматори агенції і студії дитячих свят «Бада Бум», що протягом години гралися з дітками і дарували їм гарні емоції. Юлія Солоха у костюму ростової фігури зайчика тішила наймолодших відвідувачів ярмарки, разом з Юлією Селіверстовою робили благодійний аквагрим.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353938880_161536240113755_6692555701045275345_n-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/353920603_276978684994845_6962636909380981133_n-1024x682.jpg)
«Ми з дівчатами кожна окремо займалися волонтерською діяльністю, допомагали захисникам і постраждалим від наслідків війни, а це наш перший такий спільний благодійний захід. Дуже вдячні майстрам, кондитерам і всім небайдужим, хто відгукнувся – надав свої вироби, продукцію, послуги та загалом прийшов на ярмарок і щось придбав. Навіть не розраховували, що зберемо таку суму – майже 14 тисяч гривень. Ці кошти одразу переказали на рахунок БФ «Support Kherson», волонтери якого придбають і передадуть необхідні речі і продукти жителям затоплених сіл та міст, – наголошує Ольга Сокирко. – На ярмарку вихованці Хорошівського ЦДЮТ під керівництвом Лариси Дубчак представили свої вироби ручної роботи, які могли купити усі охочі. Майстриня Альона Микитенчук надала для ярмарку воскові свічки, вишиванки, віночки, Тома Коба-Броновицька – зефір, Оксана Гребенюк – випічку і десерти, Ольга Стельмащук – фріпси, пастилу, школярка Анна Степанюк – вироби з бісеру, Валентин та Надія Недзельські виготовляли солодку вату. Також у нас була благодійна лотерея, у якості лотів в якій були м’які іграшки та букети із метеликами від Олени Ковальчук, мильні композиції від Тетяни Шапіренко-Весельєвої».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/349060585_771360487800453_7093931523453878788_n-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/349000933_6453221014762848_7334362108725324027_n-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/348939887_738753717999466_6186110409158062750_n-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/348925217_1371002930121793_5804309438617658824_n-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/348925217_241399361931168_8602183095992802506_n-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/348893490_784317150015829_7757391056257193499_n-1024x682.jpg)
Юлія Демусь
Фото Анна Желізко
Будьте першим, хто прокоментував "У Хорошеві молодь провела благодійний ярмарок: збирали на допомогу жителям Херсонщини (ФОТО)"