На початку листопада, хорошівським правоохоронцям стало відомо про ймовірне зберігання місцевим жителем наркотичних речовин. 9 листопада за місцем проживання 35-річного чоловіка було проведено санкціонований обшук.
Однак знахідки виявились зовсім неочікуваними. Так з помешкання підозрюваного вилучили понад 260 набоїв калібру 5,45 мм, ще 300 – 5,6 мм та незначну кількість калібру 14,5 мм, а також 5 метальних снарядів і металевий кастет. Походження таких запасів та мету збереження господар пояснити не зміг.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/636ccc5144ca5465787472.jpg)
Увесь вилучений арсенал було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.
Тепер “колекціонеру” зброї загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/636ccc52b9593454456686.jpg)
А правоохоронці нагадують, що у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на зброю та боєприпаси, не можна їх торкатися та переносити. Про знахідку необхідно одразу ж повідомити до поліції (телефон 102), ДСНС (телефон 101) або органів влади.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/636ccc5151322441103985.jpg)
Нагадаємо також, що цьогоріч правоохоронці Житомирщини знешкодили вже понад 1430 небезпечних боєприпасів.
Будьте першим, хто прокоментував "У Хорошеві правоохоронці виявили в оселі місцевого мешканця майже 600 набоїв різного калібру та 5 метальних снарядів"