ЗСУ звільнили від окупантів 12 населених пунктів Херсонщини, а російське міноборони вкотре заявляє, що відступ росіян – то така тактика

Збройні сили України лише за останню добу взяли під контроль 12 населених пунктів і повернули Україні до 264 кв км території. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, коментуючи відхід рашистських військ з Херсона.

Зокрема, на напрямку Петропавлівка-Новорайськ українські воїни просунулися на 7 кілометрів, взяли під контроль 6 населених пунктів та повернули 107 квадратних кілометрів території. На напрямку Першотравневе-Херсон ЗСУ просунулися на 7 кілометрів, взяли під контроль 6 населених пунктів, площа звільненої території складає 157 квадратних кілометрів.

За кожним так званим “жестом доброї волі” противника стоять колосальні зусилля наших військ. Безпосередньо на Херсонському напрямку ми зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника. Тим самим не залишили ворогові іншого виходу, ніж вдатися до втечі“,

– підкреслив Валерій Федорович.

В свою чергу міноборони росії заспокоює невдоволених рашистів тим, що на Херсонщині нібито здійснюється маневр підрозділів російського угруповання військ на підготовлені позиції на лівому березі річки Дніпро, у суворій відповідності до затвердженого плану.

Нагадаємо також, що окупанти попередили населення Херсонщини про примусову “евакуацію” у разі відмови останніх від добровільної.

Будьте першим, хто прокоментував "ЗСУ звільнили від окупантів 12 населених пунктів Херсонщини, а російське міноборони вкотре заявляє, що відступ росіян – то така тактика"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*