Житомиряни про підготовку до новорічних свят (ВІДЕО)

Незважаючи на те, що війна продовжується, в Україні не відмовляються від проведення новорічних святкувань. Про намір провести новий рік без масових гулянь розповів мер Києва Віталій Кличко. 

Ми вирішити поцікавитися у житомирян, чи планують та готуються до святкування Нового року.

Через війну щось планувати стало дуже важко, тому більшість навіть не думали над тим, як святкуватимуть новий рік. Проте вважають, що святкувати все ж потрібно, адже це можливість зібратися в сімейному колі та відволіктися від подій в країні. Значно менше тих, хто не святкуватиме через війну, адже вважають, що це не на часі, і зараз не до гулянь. 

На питання «Будете святкувати в Житомирі чи в іншому місті?» 80% опитаних відповіли, що святкуватимуть вдома з рідними. Хтось піде на службу в церкву. Були і ті, хто, можливо, поїде в сімейну подорож на новорічні свята.

А от готуватися до новорічних свят житомиряни ще не починали. Майже всі, кого ми про це запитували, ще не купували святковий декор, а також не думали про те, як прикрашатимуть оселю. Проте більшість наголошує, що будуть ставити ялинку, щоб подарувати дітям та собі святкову атмосферу, хтось обійдеться минулорічним декором, а в когось (і їх значно меньше) взагалі немає бажання прикрашати житло та ставити ялинку до свят.

Житомиряни відзначають, що цього року атмосфера свята буде зовсім іншою, без масових гулянь та святкового настрою, проте вважають, що навіть невеличке святкування вдома – потрібне, адже не можна віддавати всі радості життя, у тому числі і свята, в руки ворога. 

Нагадаємо, українська «петриківка» у Фінляндії: Марія Мошківська із Житомирщини створює принти для бренду етноодягу «KAINO» (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни про підготовку до новорічних свят (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*