У Житомирі правоохоронці розшукали мандрівників з Чуднівщини: хлопці переховувалися за ракетою біля музею космонавтики

Днями у Житомирі правоохоронці розшукували двох юних мандрівників з Чуднівщини. До поліції звернулася жителька одного із сіл Чуднівської громади, з повідомленням про зникнення 16-річного сина. Зранку хлопець пішов на випас худоби, однак потім кудись подівся, а телефон був поза зоною досяжності.

Згодом з’ясувалось, що з батьківського дому зникла сумочка з грошовими збереженнями та дещо з одягу парубка. Відтак стало зрозуміло, що дитина подалася у мандрівку. Перевіряючи друзів та знайомих зниклого, правоохоронці зёясували, що ймовірно хлопець подався до Житомира зі своїм 14-річним товаришем. Відтак прикмети обох повідомили колегам Житомирського райуправління поліції.

Вже надвечір житомирські патрульні помітили двох хлопців, які чомусь ховались за інсталяцією ракети біля музею космонавтики. Прикмети обох співпадали з указаними в орієнтуванні. Щоправда самі хлопці назвались правоохоронцям іншими іменами та наполягали, що вони житомиряни. Однак конспірація не допомогла і батьки по надісланим фото упізнали своїх дітей.

Згодом 16-річний парубок розповів, що вони з товаришем спланували прогулянку у Житомирі, знайшли тут знайомих і збирались уже залишатися на ніч. Правда, юнакам довелось час від часу ховатись, аби їх не викрили. Сім-картку у телефоні одного з них вони змінили на нову і лише за потреби зв’язку з новими знайомцями вмикали мобільний.

Парубків повернули додому під батьківський нагляд. Ювенальні інспектори провели профілактичні бесіди з мандрівниками та їх родинами.

Нагадаємо також, що у Бердичеві 15-річна дівчинка та 11-річний хлопчик втекли уночі з дому через сварку із батьками. А в Україні запрацював портал, де міститься інформація про дітей, які постраждали внаслідок збройного нападу росії на нашу державу (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), а також про тих, кого вдалося розшукати та врятувати.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці розшукали мандрівників з Чуднівщини: хлопці переховувалися за ракетою біля музею космонавтики"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*