У мережі оприлюднили список урядовців із “космічними” зарплатами

2459012 - У мережі оприлюднили список урядовців із "космічними" зарплатами

Попередній місяць для слуг народу завершився досить успішно, адже в новий, 2020 рік, вони увійшли із набитими кишенями.

У мережі опублікували рейтинг чиновників, які отримали зарплату за грудень у розмірі від 100 до 315 тисяч гривень, передають Українські Новини.

Так, заробітня плата прем’єр-міністра України Олексія Гончарука за попередній місяць склала 76 тисяч гривень. Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов за грудень отримав 222,6 тисяч гривень. А міністр інфраструктури Владислав Криклій заробив 44 тисячі гривень.

Зарплата Володимира Бородянського, який займає посаду міністра культури, молоді та спорту в останньому місяці 2019 року склала 113 тисяч гривень. При цьому міністерка освіти і науки Ганна Новосад “поклала до гаманця” 138 тисяч гривень. Міністр закордонних справ Вадим Пристайко за грудень заробив 234 тисячі гривень.

Найбільшими зарплатами у грудні можуть похизуватися міністр юстиції Денис Малюська – 200 тисяч гривень та міністр оборони Андрій Загороднюк – 100 тисяч гривень відповідно. Від них не відстає й міністерка соцполітики Юлія Соколовська, яка зможе витратити отримані 217 тисяч гривень. А міністерка з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда “піде по магазинам” із рахунком, який у грудні поповнився на ще 159 тисяч гривень.

Відзначимо, що міністр Кабміну Дмитро Дубілет відмовився від будь-якого роду нарахувань та надбавок, тому отримав зарплату за грудень у розмірі 17,5 тисяч гривень.


Будьте першим, хто прокоментував "У мережі оприлюднили список урядовців із “космічними” зарплатами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*