«У незадовільному стані»: Зеленбуд пояснив, чому знищать дерева в житомирському Гідропарку | Times ZT

«У незадовільному стані»: Зеленбуд пояснив, чому знищать дерева в житомирському Гідропарку

Нещодавно житомиряни були обурені новиною про те, що у Гідропарку планують вирубати 2 га дерев. Про це йшлося в пості на Фейсбук-сторінці «Архітектори за розвиток Житомира».

«Наразі існує дуже велика імовірність, вирубки 2 га Гідропарку – від ресторану “Дубки” і до зупинки громадського транспорту. Можете прогулятись і подивитись на зарубки на деревах, так лісники позначають дерева для вирубки. Також є акт на зрубку 61-го дерева. Для чого? Там здорові дерева», – пишуть містяни.

А уже сьогодні, 20 червня, екологиня КП «Зеленбуд» Тетяна Венгловська зазначила, що дерева не вирубатимуть під урбан-парк, лише приберуть ті, що в незадовільному стані:

«У листопаді 2021 року було здійснено обстеження дерев у незадовільному стані, про що складено відповідний акт. По акту – 61 дерево. Хороші дерева в акт не вносилися. Ми зарубки на деревах не ставимо. Ми використовуємо тільки фарбу в балончиках для маркування. Дерева точково вибирали, ті, які  в незадовільному стані, бо в першу чергу – це безпека відпочиваючих. Акт є, але мова про зрізання зараз не йде. Що стосується урбан-парку – я не можу нічого тут сказати, у мене немає інформації, що дерева зрізають під нього».

Що ж, будемо слідкувати надалі за розвитком цієї ситуації.

Нагадаємо,  раніше міський голова обіцяв зберегти дерева в гідропарку.

Будьте першим, хто прокоментував "«У незадовільному стані»: Зеленбуд пояснив, чому знищать дерева в житомирському Гідропарку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*