У Новогуйвинській громаді місцевому підприємцю доведеться сплатити штраф за незаконне зрізання дерев

У Новогуйвинській громаді місцевому підприємцю доведеться сплатити штраф за незаконне зрізання дерев

За незаконне видалення дерев у Новогуйвинській громаді місцевому підприємцю доведеться компенсувати збитки. Про це повідомили у Держекоінспекції.

“На адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від Новогуйвинської селищної ради (Житомирський район) щодо самовільного видалення зелених насаджень на землях комунальної власності смт Новогуйвинське.

Під час виїзду на місце події державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу за участі представників селищної ради було обстежено зазначену у зверненні територію та з’ясовано, що видалено дерево породи сосна та пошкоджено до ступеня припинення росту дерево породи клен,”

– йдеться у повідомленні.

Встановлено, що при цьому роботи виконувалися місцевим підприємцем без дозвільних документів. Відтак на виконавця робіт було складено протокол про адміністративне правопорушення та накладено штраф у сумі 170 грн. Також екологами були обраховані збитки за нанесену довкіллю шкоду у сумі 4700 грн, який порушник має сплатити у визначений законодавством термін.

Нагадаємо також, що на Звягельщині невідомі незаконно зрубали 523 дерева різних порід.

Будьте першим, хто прокоментував "У Новогуйвинській громаді місцевому підприємцю доведеться сплатити штраф за незаконне зрізання дерев"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*