У новому році українцям варто готуватися до чергового підняття цін на електроенергію

З 1 січня треба готувати підвищення цін на електроенергію для населення. Про це заявив очільник НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

«Думаю, ми будемо пропонувати якісь рішення, але вони будуть проходити всю процедуру: від громадських обговорень, де ми будемо вислуховувати всі сторони, до ухвалення остаточного рішення. Якщо робити наступний крок, то він повинен бути виваженим, максимум 15%. Це ми виходимо десь до 3 гривень за кіловат-годину», 

– наголосив посадовець.

При цьому Ущаповський вважає недоцільним зміну тарифу до успішного завершення осінньо-зимового сезону. А відтак нове підвищення тарифу попередньо слід очікувати вже наприкінці квітня – початку травня.

Цікаво, що про підвищення тарифу для пересічних громадян заявив посадовець, який лише місяць тому не міг поділити з дружиною елітну нерухомість, автомобіль Tesla та 800 тисяч доларів, в очевидь зароблених нелегкою працею.

Нагадаємо, що в результаті останнього підвищення цін на електроенергію, наразі вартість 1 кВт складає 2,64 грн. Однак, голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус ще у серпні заявляв, що цього не достатньо.

Будьте першим, хто прокоментував "У новому році українцям варто готуватися до чергового підняття цін на електроенергію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*