У селищі Озерному припинили водопостачання: люди обурені

Учора, 27 вересня, жителі селища Озерне залишились без води. Зате, як виявилось, в боргах. Інформацію про існування незрозумілої заборгованості люди дізнались із розклеєних по місту оголошень.

У них йшлося про примусове відключення водопостачання на території селища міського типу Озерного через борги Зарічанському РЕМ.

Воду людям мали повернути ввечері цього ж дня за умови сплати боргу до 3 жовтня. Якщо до вказаної дати заборгованість не погасять, воду обіцяють відключити повторно.

Людей також просять оплатити поточні платежі в касі Будинкоуправління № 3, а по можливості й сплатити авансовий платіж за жовтень. Такою інформацією «порадувала» жителів Озерного адміністрація Будинкоуправління № 3.

Попереджень про відключення води люди не отримували, їх просто поставили перед фактом і повідомили про повторні відключення в разі несплати боргу.

Люди відреагували на ситуацію великим обуренням, адже кажуть, що справно та регулярно сплачують платежі. І винуватцями жителі Озерного вважають безпосередньо Будинкоуправління № 3 і їх невміння вчасно та правильно розпоряджатися грошима.

Скаржаться і молоді матусі, для яких таке різке відключення води стало справжнім шоком. Жінки розповідають, що їх ніхто не повідомив про це, а тому і запастися водою в них не вийшло. А доглядати за дитиною без води складно.

Подібні проблеми з водою в селищі не вперше. Наприклад, в кінці липня 2018 року борг Будинкоуправління № 3 Зарічанському РЕМ становив близько 400 тисяч гривень.

Інформацію про боржників, наведену в інфографіці, опублікували на сайті «Житомиробленерго» 4 вересня.

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "У селищі Озерному припинили водопостачання: люди обурені"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*