Житомирянка вимагає ліквідувати ПП «ВЖРЕП №4», яким керує депутат міської ради

Причиною такої гучної вимоги став будинок, що роками стоїть без капітального ремонту та має незадовільний стан водопровідних та каналізаційних труб.  

На сесію міської ради прийшла одна з мешканок будинку за адресою вулиця Покровська, 149. Вона розповіла про справжні баталії, які відбуваються між нею та працівниками підприємства, яким керує депутат Житомирської міської ради Володимир Тичина. Житомирянка продемонструвала незадовільний стан водогінних труб, які знаходились в її квартирі та у будинку в цілому. За її словами, майстри підприємства кажуть, що ці труби придатні до використання.

«На ВЖРЕП покладена заміна внутрішньобудинкових мереж, а саме, водо- та каналізаційних стояків. Я придбала за свої кошти матеріали, аби здійснити цю заміну. Та втручатись самовільно в ці мережі ми не маємо права. Якщо людина за свій кошт придбала матеріали, то ВЖРЕП має замінити чи не має?»,  поскаржилась мешканка вулиці Покровської.

Житомирянка додала, що їй намагались всіляко помститись за спричинений галас навколо такої ситуації.

«До мене застосовували вчора газозварку в обличчя. – обурилась жінка. – Я закрилась рукою та отримала опіки. Двічі викликала поліцію. Окрім того, до мене в квартиру вчора приїжджали журналісти з центрального каналу. Після цього мені відрізали трубу, яка вийшла з ладу, але не встановили нову з моїх матеріалів. В мене вчора в квартирі текли згори фекалії з дев’ятого до мого п’ятого поверху і навіть потрапили до сусідів знизу. Коли відрізали трубу, працівники ВЖРЕПу вимагали з мене 800 гривень за те, що приварять мої матеріали. Ми вчора самовільно встановили труби, але вони протікають. Якщо буде більший напір води, то буде затоплення з п’ятого до першого поверху. Крім того, на першому та другому поверсі така ж ситуація. Згідно з правилами утримання внутрішньобудинкових мереж ВЖРЕП повинен за свій рахунок проводити ремонт. На першому та другому поверсі вивалюється стіна. А на дверях під’їзду тріснула панель, яка може просто впасти комусь на голову».

За її словами, керівник підприємства Тичина не з’являється на робочому місці вже два тижні та всіляко її ігнорує. Головною вимогою жительки міста є ліквідація ПП “ВЖРЕП № 4” загалом.

Міський голова порадив житомирянці написати скаргу до відповідного управління та створити ОСББ, щоб уникнути таких проблем надалі.

«Ми не суд для того, щоб ліквідовувати ВЖРЕП № 4. Є управління, яке відповідає за всі скарги. Якщо вони є повторні, то можливий розрив договору з цим ЖЕКом. Та у вас немає платіжки капітального ремонту мереж. Таких будинків в нас сотні по місту. Тому міська рада підтримала повністю проект, згідно з яким коли створюється ОСББ, будинок береться на баланс і міська рада фінансує один із видів капітальних ремонтів.  Я раджу зібрати людей, створити ОСББ і піти від Тичини».

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка вимагає ліквідувати ПП «ВЖРЕП №4», яким керує депутат міської ради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*