У платіжках житомирян з`явилася додаткова плата

У платіжках житомирян з`явилася додаткова плата

У платіжках за квітень житомиряни побачили додаткову плату — за сплату послуги “Переробка сміття”. Причина – у Житомирі запрацював сміттєпереробний завод і тепер містянам доведеться сплачувати за його роботу.

Наразі тариф за переробку сміття становить 13 грн з людини. Тобто середньостатистична родина з 4 чоловік відтепер сплачуватиме за сміття на 52 грн більше.

Проте, за словами директора заводу, такий тариф не покриває витрати заводу. Тож вже незабаром, після монтажу нового обладнання і, як наслідок, збільшення потужності, його планують підняти ще.

“Відповідно до сучасних цінових тенденцій після того, як ми зробимо всі потрібні переналаштування, — питання коригування тарифу буде стояти на порядку денному дуже гостро. Адже логічно, що тариф на переробку не може бути меншим за тариф на захоронення. Тоді сенс переробки взагалі втрачається. І що — знову повертатися до захоронення відходів? Цей тариф був погоджений ще у 2018 році — відповідно до цін 2018 року. А сьогодні —2024 рік. І щонайменше курс долара та євро, в яких я брав банківські кредити на обладнання, інші. Окрім того, сьогодні паливо в іншій ціні, аніж 6 років тому. І мінімальна заробітна плата сьогодні не така. Тобто всі складові показники тарифу інші”,

— заявив Євгеній Барах журналістам Суспільного.

Будьте першим, хто прокоментував "У платіжках житомирян з`явилася додаткова плата"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*