У пологовому будинку Житомира помер новонароджений малюк, мати звинувачує лікарів

106906060 9e5627bd b3e6 4f22 8138 91995fcc9837 777x437 - У пологовому будинку Житомира помер новонароджений малюк, мати звинувачує лікарів

Днями у пологовому будинку Житомира № 1 померло немовля, мати звинувачує у його смерті лікарів. Про це жінка написала на своїй сторінці у фейсбук:  

«Я зважилася це написати! Як би важко мені не було! Вся моя вагітність проходила легко і без ускладнень! Всі аналізи я здавала під час ніяких інфекцій і патологій не було виявлено».

Лікарі поліклініки, де жінка стояла на обліку всю вагітність, поставили можливу дату пологів на 2 січня. Однак, в цей день вона приїхала в лікарню без жодних ознак пологів:

«Мені пропонують зробити КТГ, якщо воно в порядку, мене відпустять ще додому, але з умовою, що через тиждень я обов’язково вже лягаю в стаціонар, у відділення патології. Роблять мені КТГ — бал 10 з 10. Це означає дуже хороший результат і мене зі спокійною душею відпускають додому ».

Як розповіла Олександра, через тиждень ситуація не змінилася і вона планово приїхала в пологовий будинок, де вагітна провела ще цілий тиждень. Вона зазначає, що весь цей час її консультувала завідуюча відділенням патології:

«Направляти на різні аналізи, на УЗД, ранкові огляди — все у мене протікає ідеально. І тут їй приходить в голову думка, що мені поставили неправильний термін. Збирають перший консиліум лікарів, дивляться мене на кріслі, відповідь: шийка закрита і не готова до пологів абсолютно, значить дійсно неправильний термін ».

Через кілька днів в палату Олександри потрапила дівчина з такою ж проблемою. На наступний ранок «новеньку» відправили на УЗД, яке показало необхідність негайно робити кесарів розтин:

«Я в паніці, прошу зібрати консиліум лікарів ще раз. Мені кажуть: добре, завтра зберемо. Дивляться мене знову на кріслі, відповідь той же: шийка закрита, пологи ще не поруч. Всі починають мене відмовляти, мовляв плід не великий, живіт маленький , ще не час. Почекай ще. Сама народиш! » – розповідає Олександра.

В той же день, за словами дівчини, УЗД показало, що по середній мозковій артерії її дитині надходить мало крові. Незважаючи на переживання вагітної, заввідділенням повідомила, що ввечері консиліум збирати ніхто не буде, і ситуація не критична. Олександра заявила, що на наступний день хоче лягати на операцію сама.

«Ранок 16 січня, обхід завідуючою відділенням. “Ти точно зважилася на кесарів?” Кажу так! Ведуть мене в операційну. Роблять мені спинний наркоз, ширма перед очима. Кілька хвилин, дістають дитину. Він схлипнув і задишка, потім ще раз і задишка. Я кажу чому він не плаче? На що мені відповідають, що там лікар і все під контролем. Я бачу, як його смикають за ручки, одягають кисневу маску і забирають », – пише Олександра.

Жінка зазначає, що одна з лікарів похвалила її за те, що та наполягла на операції, тому що дитина давно страждала в утробі і йому потрапив меконій в легені:

«Від побаченої картини у мене була істерика. Мій такий маленький хлопчик лежить весь під трубками, голенький. Сам в цьому боксі, я не можу його на руки навіть взяти. Намагаюся з ним говорити, гладити, чіпати, за ручку тримати. Дитині роблять знімок легких і кажуть, що це пневмонія вже, шансів мало. Сиділа над ним півтори години і просто ридала і молилася », – розповідає дівчина.

Через деякий час Олександрі повідомили, що малюк помер. Дівчина звинувачує лікарів у смерті дитини через недбалість.

«І кажуть що все, ми не змогли. Він помер, можете пройти попрощатися. Всі побігли до нього. Істерика просто, це неможливо описати ніякими словами. Як? Як так вийшло? Хто винен? Чому всі аналізи, і узі були в нормі, чому тягнули час? Мільйон питань і просто біль. Моє серце розірвалося на частини. На наступний день викликали патологоанатома і зробили розтин. Далі вердикт: у нього були вроджені фіброми легких, він би не вижив в будь-якому випадку. Синдром Хамена Річчі. Чому спочатку був один діагноз, а зараз інший? Чому рентген легень не показав цих фибром? », – пише жінка. 

Олександра повідомила, що написала заяву у поліцію та вже відкрито кримінальну справу. У поліції цю інформацію підтвердили:

«9 лютого надійшло повідомлення до Житомирського відділу поліції від жительки обласного центру про смерть немовляти та непрофесійні дії лікарів. За вказаним фактом нині розпочато кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація — ст. 140 ККУ».


2 коментарів до "У пологовому будинку Житомира помер новонароджений малюк, мати звинувачує лікарів"

  1. Юлия Гебрич | 14.02.2020 at 14:17 | Відповіcти

    Это что за набор слов вообще?? Марина, вы хоть знаете что такое потерять собственного ребенка? Лучше оставьте свое мнение при себе, смешно читать этот бред!!! Первый человек, который стал на защиту врачей в данной ситуации, это что то новенькое!

  2. Мені так здається,що у дитини ще в утробі паталогія була ;але лікарі явно щось приховували…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*