Українці не “дешева робоча” сила в Польщі, – експерти розповіли про зарплати трудових мігрантів

Screenshot 5 4 - Українці не "дешева робоча" сила в Польщі, - експерти розповіли про зарплати трудових мігрантів

Трудові мігранти, які виїхали на заробітки до Польщі і працюють там від трьох до шести місяців, отримують по 90 гривень за годину. Таких майже половина – 48% від загальної кількості заробітчан.

Найбільші зарплати отримують українці, котрі працюють у промисловій сфері та мають право на тимчасове проживання в країні. Близько 80% опитаних переконані, що головної причиною міграції наших співвітчизників до Польщі – це пристойна оплата праці. , – Європейська правда

Якщо порівнювати із 2018 роком, то кількість громадян, що вважають головною причиною переїзду відсутність роботи за місцем проживання, збільшилася на 11%.

adin - Українці не "дешева робоча" сила в Польщі, - експерти розповіли про зарплати трудових мігрантів

Удвічі більше стало тих, хто має на меті заробіток у 13-15 злотих (90-105 гривень) на годину. При цьому респонденти, котрі розраховують на зарплату у 15-20 злотих (105-140 гривень) на годину, “виросли” втричі. Тих, хто поїхав до Польщі вперше та задовольняється заробітком у 13 злотих (90 гривень) на годину 61% від загальної кількості заробітчан.

Детальніше на схемі нижче:

dba - Українці не "дешева робоча" сила в Польщі, - експерти розповіли про зарплати трудових мігрантів

Якщо розглядати регіони із найвищим показником оплати праці українців, то тут першу сходинку займає столичне, Мазовецьке воєводство – 35 злотих, що складає 244 гривні на годину.

try - Українці не "дешева робоча" сила в Польщі, - експерти розповіли про зарплати трудових мігрантів

Згідно статистики, близько 10% респондентів, які отримують “мінімалку” навіть не розмовлять польською.

При цьому, громадяни України, котрі вільно розмовляють іноземною мовою, заробляють понад 15 злотих на годину (105 гривень).


Будьте першим, хто прокоментував "Українці не “дешева робоча” сила в Польщі, – експерти розповіли про зарплати трудових мігрантів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*