У Польщі медики повернули зір паралімпійцю з Житомира

55-річний житомирянин Сергій Сидоренко практично втратив зір 30 років тому. Чоловік потрапив в ДТП, де отримав опіки обох очей. Після цього розгледіти Сергію вдавалося лише рух та світло.

Однак, не зважаючи на трагедію, чоловік продовжив займатися улюбленим спортом. І, навіть, досяг у цьому неабияких успіхів. Він двічі виграва медалі з дзюдо на Паралімпійських іграх у Сіднеї та Пекіні.

З початком повномасштабного вторгнення російських терористів на українську землю родина Сергія вирішила евакуюватися до Польщі у містечко Катовіце. Там у місцевій лікарні йому поставили діагноз і порадували, що можуть хірургічним шляхом повернути чоловіку зір.

Операцію по видаленню рогівки ока з затемненим кришталиком та трансплантацію американської штучної рогівки провів видатний польський офтальмолог Едвард Віленгала. І вже наступного дня Сергій почав бачити.

За словами лікаря, це був один із найзворушливіших моментів у його професійній кар’єрі.

«Я ніколи не забуду, як він дивився своїй дружині в очі. Я ніколи не забуду цей погляд щастя в цих здорових очах. Це був особливий момент. Тепер пацієнт зможе нормально функціонувати»,

— поділився професор.

Терпер Сергій Сидоренко знову бачить своїх рідних та навколишній світ. А незабаром обов`язково знову побачить красу рідного краю. Віримо!

«Я починаю нове життя»,

— наголосив сам Сергій. 

Нагадаємо також, що подружжя спортсменів з Бердичева започаткувало традицію вбігати у новий рік.

Будьте першим, хто прокоментував "У Польщі медики повернули зір паралімпійцю з Житомира"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*