У поминальну неділю в Житомирі буде організоваано підвіз громадян до міського кладовища

У поминальну неділю в Житомирі буде організоваано підвіз громадян до міського кладовища

У поминальну неділю у Житомирі організують спецпідвіз до міського цвинтаря та внесуть зміни в організацію дорожнього руху. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

“У поминальну неділю, 12 травня, з 7:00 в районі міського кладовища «Дружба» тимчасово будуть внесені зміни в організацію дорожнього руху:

рух автомобільного транспорту по Західному шосе здійснюватиметься в односторонньому напрямку від Чуднівського шосе у напрямку Богунії (до вул. Соснової);

вантажні транспортні засоби та спецтехніка будуть перенаправлені через місто Житомир,”

– йдеться у повідомленні.

Водночас водіїв закликаають ставитись із порозумінням до тимчасових змін організації дорожнього руху, дотримуватись Правил дорожнього руху та надавати пріоритет для руху автобусному транспорту.

Окрім того, у неділю автобус «Площа Перемоги – Міське кладовище» здійснюватиме спецпідвіз громадян до кладовища з 07:00 до 16:00. Вартість проїзду на цей час залишається незмінною.

В той же час курсування міського автобусного маршруту № 44 «Міське кладовище – Малинський ринок» здійснюватиметься через вул. Леха Качинського по вул. Чуднівській, тобто без заїзду в район Мальованка.

Нагадаємо також, що на Житомирщину знову йде похолодання.

Будьте першим, хто прокоментував "У поминальну неділю в Житомирі буде організоваано підвіз громадян до міського кладовища"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*