У Бердичеві екологи зафіксували факт забруднення річки Гнилоп’ять

У Бердичеві екологи зафіксували факт забруднення річки Гнилоп’ять

26 квітня під часі здійснення рейдових заходів, спрямованих на виявлення несанкціонованих скидів стічних (зворотних) вод у поверхневі водні об’єкти на території міста Бердичів екологи виявили, що по вул. Шкіряників проходить каналізаційний колектор, з оглядових колодязів якого відбувається витік рідини сірого кольору зі специфічним запахом, яка згодом потрапляє у струмок Грабарка (притока р. Гнилоп’ять). Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

Відтак спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрали проби води у місці потрапляння стічних вод до струмка, у струмку нижче і вище місця потрапляння.

За результатами проведених Інспекцією досліджень відбірних зразків проб вод зафіксовано перевищення встановлених гранично допустимих концентрацій аміаку – у 21,5 рази, заліза – у 9,2 рази, фосфати – 2,8 рази, ХСК – у 26,8 рази, БСК-5 – у 83,5 рази.

Таким чином відбувається забруднення води у струмку, що приводить до погіршення якості води у річці,”

– зазначають в екоінспекції.

За інформацією екологів, на час проведення вказаного заходу встановити власника чи балансоутримувача зазначеного колектора не представилось можливим.

Тож з огляду на вище зазначене, керуючись ст. 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Інспекція скерувала на адресу Бердичівської міської ради лист про надання інформації щодо власника чи балансоутримувача вищезазначеного каналізаційного колектора (мережі) по вул. Шкіряників у Бердичеві.

Нагадаємо також, що екологи зафіксували чергове забруднення каналізаційними стоками річки Тетерів.

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві екологи зафіксували факт забруднення річки Гнилоп’ять"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*