У працівників Житомирського заводу “Kromberh&Shubert” вимагають повернути гроші, які виплатили через карантин

В обласному центрі частково розпочав свою роботу один з найбільших заводів “Кромберг енд Шуберт”. Наразі працюють лише у денні зміни, уночі відпочивають.

Журналістам видання Times.ZT вдалося поспілкуватися з одним із працівників-старожилів заводу, який розповів, що напередодні введення карантину та зупинки підприємства, працівникам виплатили компенсацію у 2 тисячі гривень, але зараз керівництво вимагає повернути ці гроші назад.

“Перед тим, як ми пішли на карантин, отримали аванс по 2 тисячі гривень, зараз маємо ці гроші повернути. Навіть давали розрахункові рахунки. Але потім сказали, що будуть частково вираховувати із зарплати. Ну а що нам робити? Доведеться повертати..”, – розповів Андрій.

Подібну інформацію опублікував і сайт Житомир.info, до редакції якого звернувся ще один працівник заводу.

За словами чоловіка, “Кромбер…” звільнив понад 100 людей і вимагає від звільнених повернення грошей, які вони отримали під час карантину.

Як зазначили у самому підприємстві, людей дійсно звільняли, але вдвічі менше. Причиною є припинення трудового договору, адже ці працівники мали працювати на новій лінії і проходили на заводі стажування, а так як через карантин новий проект не реалізували, працювати людям ніде.

“Цим людям протягом карантину було виплачено аванс наперед для того, щоб люди мали на що прожити. Якби вони вийшли на роботу і мали заробітну плату, то той аванс з них би відрахували. Але так як вони не продовжують співпрацю з підприємством, то виникає питання, що робити з тим авансом, який дали наперед, але не відпрацьовано.”, – розповіли представники підприємства.

Нагадаємо, як на початку карантину українців масово відправляли увідпустки “за свій рахунок”.


Будьте першим, хто прокоментував "У працівників Житомирського заводу “Kromberh&Shubert” вимагають повернути гроші, які виплатили через карантин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*