У Прозорому офісі запрацювала кімната кризової психологічної допомоги для переселенців

З метою надання психологічно-соціальної підтримки переселенцям, які через війну змушені були покинути власні домівки та переїхати до Житомира, на базі «Прозорого офісу» (майдан Польовий, 8, каб. 309) відкрили кімнату кризової психологічної допомоги.

Проєкт реалізується у межах співпраці між Житомирською міською радою та Адвентистським агентством допомоги та розвитку в Україні (ADRA Ukraine) спільно з німецьким представництвом ADRA за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO).

Отримати психологічну консультацію ВПО можуть тут як індивідуально, так і на групових тренінгах. Графік групових тренінгів буде оновлюватися на спеціальній сторінці, а записатися на індивідуальну консультацію до психолога можна вже сьогодні за номером: +38 (095) 276 04 91.

Нагадаємо також, що психологічну підтримку постраждалим від війни на Житомирщині надають також мобільні групи ЮНІСЕФ та БОБФ «Фундація Волонтери Без Кордонів».

Будьте першим, хто прокоментував "У Прозорому офісі запрацювала кімната кризової психологічної допомоги для переселенців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*