У шести житомирських бібліотеках з'явилися дитячі кімнати | Times ZT

У шести житомирських бібліотеках з’явилися дитячі кімнати

У Житомирі за ініціативи керівництва Централізованої бібліотечної системи міста втілено в життя ідею створення дитячих кімнат у міських бібліотеках. Відтепер батьки можуть залишити своїх малюків у ігровому середовищі, поки  вибирають собі літературу або й разом зі своїми малюками провести час захопливо і з користю.

Загалом міською радою на створення дитячих кімнат при бібліотеках міста виділено 234 000 грн. Фінансування проекту здійснюється в рамках реалізації Бюджету участі. Нинішнього року освоєно 146 600,00 грн. Їх використали на закупівлю дитячих меблів, телевізорів, килимового покриття тощо.

Відтепер дитячі кімнати шести філіалів Централізованої бібліотечної системи Житомира містять яскраві і зручні дитячі меблі, різнокольорові м‘які диванчики і пуфи, багато іграшок,конструкторів та настільних ігор, пазлів та розмальовок. Ігровий простір кімнат наповнений різноманітними засобами розвитку дитини, до послуг маленьких відвідувачів великий вибір дитячих книжок у вільному доступі, мультфільмів та кінострічок, дитячої музики.

Дитячі кімнати створені  та працюють в наступних бібліотеках-філіалах комунального закладу «Централізована бібліотечна система» ЖМР:

  • Бібліотека-філіал №1 (вул. Київська, 36)
  • Бібліотека-філіал №3 (вул. Хлібна, 29)
  • Бібліотека-філіал №4 (вул. В. Бердичівська 66/30)
  • Бібліотека-філіал №8 (вул. Офіцерська, 1)
  • Бібліотека-філіал №16 (вул. Чехова, 4)
  • Центральна міська бібліотека ім. В. Земляка (вул. Добровольчих батальйонів, 3).

Нагадаємо також, що за відвідування шахових клубів у бібліотеках міста житомиряни можуть отримати призи.

Будьте першим, хто прокоментував "У шести житомирських бібліотеках з’явилися дитячі кімнати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*