У травні на Житомирщині пройде всеукраїнський етап гри “Джура”

З 10 до 14 травня на Житомирщині відбудеться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Цьогоріч на вишкіл прибуде більше 200 учасників з різних куточків України.

До навчань та вишколів залучатимуться військовослужбовці десантно-штурмових військ, курсанти та викладачі Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, а також пластуни.

Велика частина гри буде присвячена практичній роботі учасників, їхньому навчанню за допомогою практичних занять у військових частинах та на полігоні. Буде, звісно, і теорія, і історія військової справи, і змагання між командами.

Нагадаємо, «Сокіл» («Джура») — це всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, яка є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Змагання і конкурси Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проводяться щорічно в три етапи:

  • Шкільні змагання;
  • І етап — районні (міські);
  • ІІ етап — обласні та Київський міський;
  • ІІІ етап — Всеукраїнський.

Зазначимо, що на загальнонаціональному рівні “Джура” офіційно проводиться з 2009 року Міністерством освіти і науки України за сприянням інших міністерств, відомств та громадських організацій.

Нагадаємо також, що в травні житомирських підлітків запрошують на пластове “СВЯТО ВЕСНИ”.

Будьте першим, хто прокоментував "У травні на Житомирщині пройде всеукраїнський етап гри “Джура”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*