У центрі Житомира облаштують алею пам’яті полеглих Захисників і Захисниць України

У центрі Житомира облаштують алею пам'яті полеглих Захисників і Захисниць України

На Майдані Корольова в Житомирі з’явиться алея пам’яті Героїв України. Про це сьогодні, 3 липня, йшлося під час засідання виконавчого комітету міської ради. 

За словами заступниці начальника управління у справах ветеранів війни Олени Іванисько, на алеї встановлять банери та металеві конструкції, на яких будуть розміщуватися фото полеглих Героїв:

«З метою вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, які загинули в період збройної агресії проти України, та враховуючи побажання сімей померлих Героїв, було вирішено облаштувати місце вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України за адресою: Майдан Корольова, 1, встановивши на ньому банер, металеву конструкцію та фотографії загиблих Героїв». 

Алея матиме 12 секцій, на одній секції розміщуватиметься 60 фото. Там будуть і ті військові, хто захищав Україну ще з 2014 року. 

«Було розроблено ескіз металевої конструкції, яку буде розміщено на місці вшанування пам’яті полеглих Захисників. Це буде 12 секцій, на сьогодні буде встановлено 10. На одній секції буде 60 фотографій розміру А4, розміщених по хронології, починаючи з 2014 року. Під кожним фото буде ПІБ Захисника чи Захисниці, а також дата народження та дата смерті. На сьогодні загиблих у нас 586», – додала Олена Іванисько.

Дану конструкцію планують встановити до 29 серпня – Дня пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Нагадаємо, «А льон цвіте синьо-синьо»: на перехресті вулиць у Житомирі відкрили памʼятник Івану Сльоті (ФОТО-ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "У центрі Житомира облаштують алею пам’яті полеглих Захисників і Захисниць України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*