Святкувати День вишиванки 16 травня до 18 години житомирян кличуть на локації в центральній частині міста – алея на Новому Бульварі.
Зокрема, тут на них чекає виставка картин, експозиція вишитих виробів, фотозони, виставка-ярмарок виробів ручної роботи від майстрів народної творчості, майстер-класи для дорослих і дітей, лекторій та багато інших заходів, план яких періодично оголошує ведучий.
Ще одну тематичну фотозону облаштували на пішохідній Михайлівській. Відвідувачів закликають робити світлини, постити їх у соціальних мережах, аби підтримувати традиції та популяризувати культурну спадщину українців.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-19-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-16-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-15-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-15-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-13-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-12-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-11-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-10-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-09-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-08-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-06-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-05-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-03-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-01-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-44-00-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-43-59-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-43-56-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-43-55-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-43-53-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-43-52-1024x768.jpg)
Юлія Демусь
Будьте першим, хто прокоментував "У центрі Житомира тривають заходи до Дня вишиванки (ФОТО-ВІДЕО)"