HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

У Вас є вільне житлове приміщення? Житомирська міськрада зніме його в оренду для переселенців

Screenshot 7 1 - У Вас є вільне житлове приміщення? Житомирська міськрада зніме його в оренду для переселенців

Міська рада звернулась із проханням до мешканців Житомирщини, які мають вільні житлові приміщення, здати їх в оренду для переселенців, яких виселять з проданого готелю “Житомир”.

Також у прес-службі установи наголосили, що бюджетом передбачено кошти для сплати вартості оренди відповідних приміщень.

“Шановні мешканці Житомирської об’єднаної територіальної громади!Якщо у вас є вільні житлові приміщення (1 – 2х –  кімнатні квартири), просимо вас надати можливість розміститися в них на правах оренди найбільш незахищеним родинам внутрішньо переміщених осіб, які мешкають в готелі «Житомир». Просимо Вас відгукнутись та надати вільне житло для вказаних родин якнайшвидше.”, – йдеться в тексті публікації.

Якщо Вас зацікавила пропозиція та ви бажаєте допомогти, зверніться за номерами телефонів: 067-411-79-89, 47-06-67, 47-09-17.

Нагадаємо, як ми писали про те, що зробить Розенблат з людьми, які мають соціальне житло в готелі «Житомир».Будьте першим, хто прокоментував "У Вас є вільне житлове приміщення? Житомирська міськрада зніме його в оренду для переселенців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*