У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт щодо регулювання соцмереж в Україні

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт щодо регулювання соцмереж в Україні

Сьогодні, 25 березня, в українському парламенті було зареєстровано новий законопроєкт щодо регулювання Телеграму та інших соцмереж. Ініціювала створення цього документу група депутатів на чолі з нардепами від партії “Європейська солідарність”. Зокрема, Микола Княжицький, Софія Федина, Ростислав Павленко та інші.

Цікаво, що попри реєстраццію, текст законопроєкту досі не оприлюднений.

При цьому вже відомо, що основні його положення торкнуться саме мережі Телеграм. Напередодні щодо можливої заборони цієї соцмережі висловився один з авторів законопроєкту – Микола Княжицький. Нардеп назвав Телеграм “російською мережею”, яка “стала альтернативою цілодобовому марафону” та зажадав її заборони, як це попередньо було зроблено з мережами вКонтакті та Однокласники.

Також даний законопроєкт днями анонсував і народний депутат від фракції «Голос» та по-сумісництву голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин.

«Насправді тими чи іншими регуляторними актами ми можемо зобов’язати Телеграм-канали або реєструватися, або дати механізми нашим спецслужбам впливати. Зрештою, ми маємо досвід заборони мереж, які напряму пов’язані з рф»,

– зазначив Юрчишин.

Відтак, схоже, найближчим часом українців позбавлять можливості користуватися Телеграм, а усі новини дозволять дізаватися лише з інтернет-сайтів та телемарафону.

Нагадаємо також, що СБУ заблокувала 26 Телеграм-каналів, які допомагали ухилянтам ховатися від мобілізації.

Будьте першим, хто прокоментував "У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт щодо регулювання соцмереж в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*