HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

У Житомирі 10 жовтня розпочнеться опалювальний сезон

Про це сьогодні, 1 жовтня, повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергій Кондратюк.

«10 жовтня — це дата, яка визначається нами умовно, тому що все залежить від погодних умов. Якщо з 10 жовтня температура повітря буде нижчою за +8C0 тоді розпочнеться опалювальний сезон. Якщо зниження температури фіксуватиметься раніше, то Житомиртеплокомуненерго опалювальний сезон розпочне ще до 10 жовтня. На даний час середньодобова температура в місті перевищує +10C0, вчора навіть була +14C0, тому наразі розпочинати опалювальний сезон не доцільно як з економічної, так і з технічної точки зору» — зазначив Кондратюк.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія Місюрова також доповнила: «В КП „Лікарня № 1“ розпочнеться опалювальний сезон з 3-4 жовтня, а в КП „Дитяча лікарня імені В.Й. Башека“ — 7 жовтня».

Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради про стан підготовки до опалювального сезону доповідав начальник управління комунального господарства Олександр Марцун: «Під гарантійні листи Житомиртеплокомуненерго може в індивідуальному порядку розпочати опалювальний сезон раніше, але знову ж таки все залежить від середньодобової температури, відповідно до інструктивних матеріалів. Ми зробили дослідження та проаналізували, що з 7-9 жовтня температура повітря буде нижчою +8C0, тому саме 10 жовтня є підстави розпочати опалювальний період». Марцун також поінформував, що 5 жовтня відбудеться так званий «холодний технологічний пуск» для того, щоб іще раз перевірити обладнання перед початком опалювального сезону. «В цей період будинки будуть під тиском, тому всі мешканці міста повинні знати про це та не виконувати ніяких ремонтних робіт!» — наголосив начальник управління.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі 10 жовтня розпочнеться опалювальний сезон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*