В Житомирській області на 60 тисяч безробітних 3601 вакансія | Times ZT

В Житомирській області на 60 тисяч безробітних 3601 вакансія

У Житомирській області та самому обласному центрі зареєстровано близько 60 тисяч безробітних осіб, в той час, коли на ринку праці наявна лише 3 601 вакансія із пропозицією офіційного працевлаштування. 

За офіційними даними Головного управління статистики в Житомирській області станом на 30 вересня поточного року рівень зайнятості населення становить 66.4 % із 547,1 тис. працездатних громадян. Таким чином кількість зареєстрованих тимчасово безробітних жителів складає 55, 8 тис. осіб. Наразі в області існує 3 601 вакансія, що зареєстрована в центрі зайнятості. А середня номінальна заробітна плата серед запропонованих вакантних посад складає 8 126 грн. Порівняно 2018-м, у поточному році вона збільшилась на 395 гривень.

Показники ринку праці в нашому місті дещо відрізняються від обласних. ГУС в Житомирській області інформує, що у Житомирському місцевому центрі зайнятості наразі зареєстровано 1 164 безробітних осіб. Станом на сьогодні у центрі є 1 410 вакансій. 

Тому Житомирська служба центру зайнятості проінформувала, що завдяки оперативності працевлаштування та впровадженому цьогоріч інституту кар’єрного радника, ситуація на ринку праці області та міста залишається стабільною.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирській області на 60 тисяч безробітних 3601 вакансія"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*